..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 22:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 00:21 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
Easy koupil sis to? Ne. Tak neremcej! Support je pro platici zakazniky a ja se tomu fakt nedivim. Mi to pripada jak nekdo psal do Aerosoftu jestli neudelaj LKPR a oni ze ne, protoze z Cech maj mnohem vic pozadavek na support nez prodanyho zbozi :!:

Tady furt (opravnene) remcate jak je vlada hnusna, ze chce znizovat platy dochtorum a spol. :arrow: Ale oni kluci cinsti z iFly taky nechcou delat zadarmo. Ti uz nemaj pravo na zarobek?

Ergo, kdyz se mi addon libi trochu, tak ho stahnu vyzkousim. Jestli mi nefunguje, tak se na nej vyseru. Ale nebudu hnusnej curak (exempli gratia "Čech") a nebudu nadavat jak si to dovolujou, ze sem jim to ukrad, a pak mi to nefunguje?

Kdyz se mi libi moc, tak si ho co? :idea: Tak si ho koupim a PAK TEPRV jim du na fora brblat ze ja bych tam chtel jeste tohle, a jeste tamto. No a kdyz sem se treba u TOPCATu na neco poptal, tak sem to taky dostal. PROTOZE SEM SI TO ZAPLATIL svymi petisty korunami. Ne torrentem.

Nekdy me strasite. Treba kdyz chcete zabit Necase. Nebo kdyz velebite vraha Harmana. Na druhou stranu odsuzujete vraha Masina. Zkuste nekdy popremejslet. Nejste blbi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 00:41 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
tady se nikomu nevadí, že za to chcou prachy. Spíše z toho co jsem se dočetl to vypadá, že je problém s podporou a s komunikací se zákazníky, případně potencionálními zákazníky. Dost dobře nechápu, proč je thread o řešení problémů u tohohle éra jenom pro reglé. Ale osobně mi to je celkem jedno, protože mám na řešení spoustu jiných věcí, a 737ma je až někde úplně vzdadu, pro případ, že nebudu mít do čeho píchnout. Aktuálně mě pálí test Ec-135, Ka-26 do X-Plane a pak nějaké nové věci do Šturma.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 01:03 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
No mne jeste napadlo jiny prirovnani. Jako ze si natahnes nacerno elektriku ze sloupu, a pak kdyz vypadne tak budes volat energetakum at ti to opravej.

Proste podle mne ma support dostat jen ten, ktery si zaplatil, ale ma ho dostat poradne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 01:11 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Fabo píše:
No mne jeste napadlo jiny prirovnani. Jako ze si natahnes nacerno elektriku ze sloupu, a pak kdyz vypadne tak budes volat energetakum at ti to opravej.

Proste podle mne ma support dostat jen ten, ktery si zaplatil, ale ma ho dostat poradne.


s tím se dá souhlasit, nicméně s čím nesouhlasím, je jakékoliv uzávírání fora ohledně techických věcí. Já se rád kouknu, co trápí uživatele addonu a co s tím hodlají autoři dělat, případně jaké jsou poznatky z betatestů. A jak se dívám na forum, tak poznatky z testů a vývojářské poznatky jsou uzavřeny. Přitom jak to srovnám s mnoha addony do X-Plane, tak je tam krásně vidět autorům pod ruce.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 01:15 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Jinak tím, že semtam projdu vývojářské fora nemusím zdlouhavě čekat, než někdo vydá update. A jednodužší věci si udělám sám.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 06:30 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Chapu Faba. Litam FS, chci podporit autory = koupim dilo. Tak to ale ma byt se vsim. Jen to tady nechci rozvadet, bo byste me sjeli, ze to je politika, bo mam proste na to urcity (vsichni vime jaky) nazor. Proste je i dokazano, ze autori kopirovanim vydelavaji vice (viz http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=32562 ). Ale je to tema na dlouhou diskuzi a uz i trochu :offtopic:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 07:59 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Fabo trepes kokotiny...

Za prve, kdyz uz, tak Izy to vubec ani nema, zkousel si to zalitat u mne... To je prvni kravina co pises. Jen to sleduje a zajima ho, jaky smerem autori ten addon posunou. Co je na tom spatneho?

Kdyz uz tady davas takove pitome prirovnani, tak ja dam jine.

Chci si koupit auto a mam vyhlidnuty nejaky konkretni typ. Nicmene jsem se s nim projel u kamarada a to auto ma ruzne vyrobni vady. Ale ja jsem prece jen nezanevrel a reknu si, ze pockam par mesicu, nez to vychytaji a pak si ho poridim.
Takze do te doby budu co? Sledovat diskuze na internetu, fora, web vyrobce a budu studovat jak dalece na tom odstraneni pracuji nebo na to serou. A proto mne pochopitelne nasere, kdyz diskuzi na webu vyrobce, kde se toto resi, tak schovaji jen pro stavajici zakazniky. Takze tim udelaji akorat to, ze se teda zamerim na jine auto, kdyz se uz nedoctu jak ty zavady opravili nebo ne. Proste se na to vyseru a vyberu si jinou znacku. A maji po kseftu.

Takze priste, az budes mit velkou potrebu zacit flamovat, tak si laskave predem zjisti fakta, protoze to, ze Izy ten addon vubec ani nema (ani stahnuty, ani koupeny), tak to celkem obraci uplne jinde. :!:

A uz vubec nechapu, co do toho seres Masiny a Harmana a Necase... Myslim, ze skutek Masinu byl naprosto o necem jinem, nez skutek Harmana. Nehlede k tomu, ze jsem stravil vikend v Trnave a kdyz tam na to prisla rec, mel jsem pocit, ze to je vas novy narodni hrdina.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 09:03 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:17
Příspěvky: 523
Bydliště: Ostrava
Spotting: babské sprchy
Stroj: komatsu
Přestaňte tu štěkat jak kokoti :chuj:
To EASY: zkus kuknout TADY nějaké chyby a nedostatky se tam řeší ... a co sem si to pročítal tak se tam toho i dost vyřešilo

_________________
:shock:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 12:06 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
to YANY dik
to Ostatní - je to jak Kamyl píše - když si COKOLIV chci koupit, tak maniakálně na netu trávím hodiny měsíce dny čtením recenzí fór a příspěvků abych pokud možno dobře vybral.
I KDYBYCH 100X NEVIDĚL ten problém u Kamyla - psalo se o něm, tedy je. Mě je uplně fuck esli kupuju foťak, nebo auto. A soráč, ale 737 z blbě fungujícím LVLCHG je auto z blbě fungující převodovkou. Je to default, jen s lepší grafikou. Já prostě nedělám rozdíl, jestli něco kupuju v kameńáku, na netu, nebo soft. Dělám poctivou práci a tu chci od ostatích.
Takže pokud nechci koupit šmejd - a taky se o to zajímám pro to, abych sem přinášel zkušenosti a informace jiných, bo ne všichni všechno čtou - tak musím pročítat fóra.
A jeb ho - podstatmý problém....nejde převodovka....téma uzamčené....co si o tom m,ám myslet?????????????????????????????
Já vím, že celkově děláte rádi rozdíly mezi softwarem a hmotnými výrobky. Ale já ani NE resp, nevím proč bych to měl dělat. Jsem taky schopen odpustit drobnou vadu na kráse za dobrou cenu, ale ne PODSTATNOU VĚC.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 12:22 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Yany píše:
Přestaňte tu štěkat jak kokoti :chuj:

Pitko ja nezacal prvni stekat, Fabo mel potrebu se tu vyblit, tak jsem jen reagoval... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 13:17 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: UPOZORNĚNÍ :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:

prosím neřešte tady problematiku SW pirátství a SW kriminality
1. jak psal J.REE nedomluvili bychom se nikdy
2. když tak to pište do jiných částí
3. tento pavouk slouží výhradně pro účely zkušeností s addonem iFly 737 - po všech stránkách!!!!!


a za poslední - FABO přiznám se, že co napíšu, je těžká švejkovinam ale sebekritika mi fakt problém nedělá. U mě míříš špatně. Za celou dobu co mám počítač a internet jsem
- nikdy nenavštívil žádnén pirátské a v tomto smyslu nelegální stránky
- nikdy nestáhl nelegálně z internetu žáden software

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 13:19 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Ale priznej se, toho Necase zabit chces, ze jo? :!: :piss_monk: :chuj: :chuj: :chuj:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 13:29 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
to jaxi nemohu popřít - v případě beztrestnosti, nebo snad dokonce udělení státního vyznamenání alaMašin. :mrgreen:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 13:30 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Hmm, tak prece jen ten Fabo mel pravdu, jsi hovado... :chuj: :chuj: :chuj:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 13:43 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
ano prosim - nikdy jsem nic jineho o sobě netvrdil. Seš mým svědkem ne?

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 13:50 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
:offtopic:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 14:01 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
rozkaz soudruhu vedoucí - už mlčime :offtopic:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 14:18 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
Asi jsme ten flame nastartoval ja, toz se omlouvam, ale kdybych tu ted mel rozepsat to co bych rad, tak dostanu asi banana. :trt: Takze na to radeji kaslu.

Jo a Necase i s tou jeho bandou kretenu okolo bych prizabil s chuti taky, za vyznamenani za boj proti zlocineckemu rezimu predem dekuji, ale udelalo by mi to osobni radost i bez tej placky...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 14:23 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 18 pro 2008, 00:25
Příspěvky: 102
Spotting: :)
Tak chalani udělal jsem i OK-TVB tak kdo chce stahujte;)
Obrázek

http://www.edisk.cz/stahni/05073/iFly_737NG_TVS_OK-TVB.rar_9.54MB.html

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 14:30 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
bumper píše:
Asi jsme ten flame nastartoval ja, toz se omlouvam,
prosim tě to vubec neřeš - snad jsme ještě jakš takš soudní ne? Ač se to može zdat k nevíře - ani ja s Kaymlem se ne ve všem shodnu. Ale tj snad normální. :roll: Není žáden důvod si nadávat a už vůbec ne za svůj názor. Nic si nerozpoutal. Ses vyjádřil a já ti odpověděl Das ist alles. Si to tu snad nebude vysvětlovat jak MŠ. :piss_monk: :chuj:
to BUKELO - děkujem za práci a link ;)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz