..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 14:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 09 zář 2010, 23:02 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
pěkný Kubo - šikula

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 10 zář 2010, 15:31 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 18 pro 2008, 00:25
Příspěvky: 102
Spotting: :)
Tak TVM je hotové a večer ho vydám...;)¨Snad se bude líbit a zatím malá ochutnávka;)
Obrázek
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 10 zář 2010, 19:34 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 18 pro 2008, 00:25
Příspěvky: 102
Spotting: :)
Tak repaint hotovej;) tak sosejte;)
http://www.edisk.cz/stahni/67934/iFly_737NG_TVS_OK-TVM.rar_10.07MB.html

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 10 zář 2010, 22:35 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Tak sem to dneska zkoušel u Kamyla. Přišli jsme na to, že LVLCHG sice funfuje, ale spíš tedy "TAK NĚJAK" . Má na nějakou interakci s joystickem. Pokud jsme neměli na joy stáhlé trotle až dolů, LVLCHG fungoval podle plynů resp dělal si co chtěl.
Jinak moje hodnocení z té chvilky - uvidíme co bude dál -
zvuk super
vizuální model super
nefungovalo to jako bulík - klesání v LVLCHG bylo absolutně mimo mísu, letadlo nejde za ráhnama tak jak by mělo, zcela nevysvětlitelné připínání módu AP po startu, do režimu CWS + vypínání AT
Co mi vadí osobně nejvíc, že to není éro pro slepce. ZOOM cocpit v PMDG bylo geniální řešení. Nevím proč tam jsou ty bugy, nechce se mi to pročítat na cizích fórech. Pevně věřím, že to snad autoři dotáhnou. Jen mi přijde trapné, že za to někdo může chtít prachy :piss_monk: Zatím to zdaleka neodpovídá PMDG, pokud se nebudeme bavit o grafckém zpracování a dopadu na výkon.
PMDG sice některé aspekty nesimuluje vůbec, nicméně v tom podstatném je zatím nesrovnatelně lepší. Toť samozřejmě můj osobní názor.
Kdo by věděl jak na to, co jsme dělali špatně , tak dejte vědět.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 01:09 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
co se tyce zapinani AP po startu, ma to jednu dulezitou ficurku, vzhledem k systemu vypinani AP po zatahani ovladanim (imho jako real), a to je

PRED ZAPNUTIM AP SE MUSI RIZENI PUSTIT DO STREDNI POLOHY!

LVL CHG mi funguje OK. Stejne tak autoland a par dalsich drobnosti co se na ne lidi stezujou. Aji ZOOM.

Problemem iFlye je "modlovitost" 737NG PMDG. Proste lidi si myslej, ze vsecko ma byt tak, jak to je v PMDG 7 let starem, a kydaj pak na iFly kde to oni maj dobre a realne na rozdil od PMDG. Sem zvedav jak to bude vypadat az vynde NGX.("Ale ve stare to bylo jinak, takze tohle neni realne"? u iF je tohle bezne)

jinac airac bude od dalsiho cyklu primo od navigraphu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 10:06 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Fabo píše:
LVL CHG mi funguje OK. Stejne tak autoland a par dalsich drobnosti co se na ne lidi stezujou. Aji ZOOM.


Izy myslel ZOOMem v PMDG to, jak mas na tlacitkach v kokpitu moznost bud M nebo Z (tak nejak to tam je, mozna jsem ty pismena poplet), ze kliknes na Z a potlaci ti to ovladaci prvky, ktere behem letu celkem nepotrebujes na ukor toho, ze se ti displeje zvetsi. A je na to tim padem daleko lepe videt (pro nas poloslepe celkem dobra ficurka) a nemusis pokazde rozklikavat samotny displej, aby se ti zvetsil...

Jinak nemam duvod na iFly kydat, jsou tam nejake mouchy, ktere kdyz vychytaji nejakym service packem, tak verim, ze s tim budu litat misto PMDG.

Co mi je treba zahadou, ze kdyz jsem klepal do FMC, tak treba SIDy tam tedka zas najednou byly, na rozdil od minule. Ale treba STARy tam sice nejake byly, ale uplne spatne, vubec tam nebyly STARy od SOPAV, pak se tam zas nejakej objevil, ale kdyz jsme ho tam dali, tak hodil approach nekde pres severni pol. Bavim se samozrejme celou dobu o LKMT.

LVLCHG fungovalo, ale museli jsme mit plyny na joysticku stahnute na idle, jinak to prestalo klesat a zaclo to zrychlovat a drzet aktualni hladinu.

Verim, ze spoustu techto musek se povede vychytat tim, ze si proste zvykneme, ze se to ovlada trochu jinak, nez PMDG. Nicmene urcite to nejaky service pack bude potrebovat.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 10:14 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
No izy, me ten LVLCHG Faka normalne stejne tak ostatni veci, nevypina se mi AT nic takeho brachu :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 10:22 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
No vidis, a mi zas od zacatku normalne jde pripnout CMD B... To je to o cem pisu, ze to co jednou funguje, tak podruhe ne a naopak, pripadne co jednomu nejde, tak druhemu facha v pohode a naopak... Koutnas psal na FB zase, ze mu pod 5000 po startu vubec nesel zapnout AP... A mi to normalne slo...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 10:32 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
Mno tak SP je udajne venku ale nevim kde stahnout, jinak me uz ten Autoland jde v pohode, a zadne z techto problemu s nim uz nemam ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 12:34 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
co se tyka airacu, SIDy/STARy maj z nejaky free stranky, no a taky to tak vyzera. Ale od dalsiho (1010) cyklu ma byt iFly normalne na navigraphu, takze to bude OK.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 13:03 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
tady v tym valknu je jakasik asresa na patch - pro registrovné.
http://ifly.flight1.net/forums/forum_po ... n-released

JInak Kayml tady je náš problém, Takže ne jen u tebe
Citace:
V. A/P + EFIS
11. LVL CHG, VNV SPD doesn't work good. A/P doesn't capture and maintain speed correctly (it doesn't stop climb to catch the speed, rather continues climb with steady angle).

http://www.simforums.com/forums/bug-rep ... page3.html

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 14:04 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
OMG... Uprimne, me to nic nedela...VNAV Faka v pohode uhel v pohode to sem fakt jediny co s tim ma minimum problemu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 14:07 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
EASY píše:
JInak Kayml tady je náš problém, Takže ne jen u tebe
Citace:
V. A/P + EFIS
11. LVL CHG, VNV SPD doesn't work good. A/P doesn't capture and maintain speed correctly (it doesn't stop climb to catch the speed, rather continues climb with steady angle).

http://www.simforums.com/forums/bug-rep ... page3.html

Jo jo, to je presne ono...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 15:12 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
bumper píše:
Ten nHancer je doufam potrebnej jen na AA 2D panelu a pokud to litate v okne, ne ? Ja litam zasadne fullscreen a 3D VC, takze asi proto jsem to nikdy nepotreboval. Tam to funguje vsechno i bez dalsi srajdy v nastavovani ( nastesti ).

Bumper, tak se mi to povedlo aj bez toho Nhanceru. U Tomina to ale nešlo. Tam dělal default driver problem. A nejen v AA a AF. Nhanecer to pak vyřešil a jak jsem pochopil, je to Nvidiácký interface mezi driverem a aplikací, pokud ta aplikace nechce z driverem korektně spolupracovat.
Sice to nešlo až tak přesně jak si psal, ale dosáhli jsme slušného AA i AF jak v okně, tak ve full. Jediné, teda mám ten dojem, musel zůstat zapnutý AA v FSce. I přes zaškrtnutí potlačení nastavení programu. Ale jede to - a to je důležité aj bez Nhanceru. Dik za tip. Obrázek má Kamyl teď doufám k plné jeho spokojenosti. Ještě mu pak poladím UIPC,CFG a pak už jen inkasuju letenky s RY. :chuj:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 16:28 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Tu je zas prvni hodnoceni Filipa S. z FB (pokud tu nekdy zabrousi, tak snad mu nebude vadit, ze jsem to tu zkopcil), takze zase co clovek, to jina zkusenost...

Zajimave...

Citace:
Ifly B737NG lítá pekně autopilot je podle mě v hajzlu LNAV vyskakuje , autoland tomu asi nic moc neříká a ILS no škoda mluvit :/ ale ještě budu brousit okruhy na LKMT s ILS 22 ale VOR/DME na 04 to zaletělo parádně :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 17:51 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Takze jsem si dal tedka jeste let do LKTB a tentokrat SIDy a STARy tam byly, TOGA reagovalo, nicmene v rezimu LNAV mi to vesele pokracovalo rovne dle odletoveho kurzu, ktery jsem tam nechal nastaveny - jako by to letelo v modu HDG a ne LNAV, viz screen...


Přílohy:
fs9 2010-09-11 17-29-43-62.jpg
fs9 2010-09-11 17-29-43-62.jpg [ 185.91 KiB | Zobrazeno 14123 krát ]

_________________
Obrázek
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 18:14 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
no.... což je docela blbost, bo i kdyby jsi měl neaktivní trasu, tak by ti to mělo dát vědět a ne letět někam do prdele bez varování.
To za jedno a za druhé, dívám se, že klasáš v LVLCHG při rychlsoti okolo 200kn 2300 ft/min. To ti mi nějak přijde hodně.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 19:09 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
.. no tež zkúšám :D ale zatím mi to nevzalo ani ILS na LKMT :D :D , ale nejspíš bude chyba někde mimo PC :D :D ,
taky mi docela nevyhovuje, že nejdou čudle točit kolečkem myši, prostě se musí kliknou +/- .
Model je ovšem fakt luxusní. Virtuál snad takto do FS9 ani jiný model nemá ;)
a pár screenů bych si dovolil přidat:

Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek


Obrázek

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 19:22 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Ty vole, to vazne nahodne generuje bugy nebo co... :shock:

Bo mi jde normalne cudlikama tocit koleckem na mysce...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: iFLY B-737
PříspěvekNapsal: 11 zář 2010, 19:36 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
Kamyle, já jsem to napsal trošičku nepřesně, takže... každý, a znovu podotknu, každý model, který v FS9 používám nebo jsem se pokoušel použít (TU134/154, Jak40, DF 727, Wilco, PMDG apod.) mi na myš fungují takto: dám kurzor myši na pozici třeba " - " na zvoleném čudlu a kolečkem na myšce točím nahoru nebo dolů a funguje to jako +/- , ale tady dám na " + ", a i když točím nahoru/dolů tak to potočí jenom plus. Zpátky ani ťuk. Chňápeš? ;)

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz