..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 22:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 02 zář 2009, 23:53 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 01 pro 2008, 11:38
Příspěvky: 424
to FABO: Jak muže byť letuška - palubni pruvodči, jak nema kleštičky...leda tak na nehty a tim ti tu jizdenku necvikne.... :D

V ekonomicko-politicke otazce su docela laik. Ja sem s politiku skoncoval maturitu z Marxismu-leninismu.... :D :D a to už je drahně roku, ale cosik vam řeknu.....LKMT - takové pěkné, střediskové...vám se nelíbí..???

Vymyšlaju pičoviny misto aby přemyšlali. Bo jak i ja dojdu na to, že cosik smrdi, jak na take fajne letiště, jako je Mošnov, hovno lice, tuž to je co řict.
Něvim jak bych moji robě vysvětloval kupřikladu: vyvalim chechtaki za cement, pisek, dřevo, za novu michačku, kupim vrtačku, brusku a ine duperele, a nic se něbude stavjat, opravovat a barak mi rubně na hlavu. Tuž jeji prvni otazka by byla, zo co sem ty chechtaki vyvalil...???? Kopně mě do řiti a pořidi si ineho, ktery ji to všecko fajnově zrobi, a jak se na něho i usměje, tuž bude robiť jak haviř za Mamuly.

_________________
OK-CYP

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 03 zář 2009, 00:53 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
greedy nevim jak vy, ale my uz ty jizdenky mame predcvakany. Nekdy to vyfotim jaku to ma hezko dirku :D

EASY: To je prave tak, ze zadna kurva neni kurva jakkoli velka kurva to je, protoze to je za A: socialni pracovnice (to dyz to je kurva normalni, a kurvi se otevrene) B: luxusni pritelkyne (to kdyz to je kurva zakryta, ktera se navenek tvari, ze ma normalni vztah, ale jinak si cica vyhody standartne ve forme BMW X3, dovolenek v Dubaji a vyjezdnich nakupu v Milanu) kterazto je omnoho nakladnejsi.

Jenomze, kurva je furt kurva, letuska furt letuska a cernoch neni bilej jen proto ze se to nekomu v PC worldu nelibi. A CR je furt bananistan, i kdyz nekdo tvrdi ze sme(ste) civilovana evropska zeme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 06 zář 2009, 19:13 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
V patek sem odbavoval mamku na let BRQ-STN, jede zitra a mela board sequence 169. Toz tak si rikam, dalsi plny let do Londyna. Londyn je terno, ten se chyta temer vsude. Ale u nas je plna Praha, Viden, plny byl a je i Split a verim tomu, ze plny bude i Mnichov. Protoze jiste by spolecnosti nezavadely tyto linky, kdyby tomu "nerozumely" a nevedely do ceho jdou...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 06 zář 2009, 19:14 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Jeste jsi zapomel na plnou Moskvu... :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 06 zář 2009, 21:08 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
:D :D :D :D :D :D zas se dusim - jak by naspal sudruh "jánevímjak"

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 06 zář 2009, 21:44 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
milospan vavros ml píše:
nebylo učelem aby si před zbytkem zdejsiho fora byl za vola.

Aby ti nezaskocilo Easy:)

je mi sice jen 12 ale i ja uz poznam ze za vola tu maji vsichni akorat tebe a to se klidne do me navazej jelikoz mi je to jedno kdyz to jen ctu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 06 zář 2009, 22:10 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
:D :D :D :D už i ATR se přispusobil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: se poseru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 155!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 07 zář 2009, 22:03 
Offline
Trochu se vyzná
Trochu se vyzná

Registrován: 19 lis 2008, 15:27
Příspěvky: 943
Spotting: All
rak i do tohohle se clovek nekdy musi pripojit jelikoz jsem tu aasi 2 mesice nepsal :-D a uz me nabavi jen cist kdyztak si i precist kritiku no


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:19 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
milospan vavros ml píše:
chose píše:
Kdyby to tak byla skotečnost ;) Hezká přectava ;) Kurna a do Brna se tet sipou same 747 :(


chlapci brnensti uz tomu jumbu ulomili winglet :) a jumba tam dolitaly, provozovatel se stáhnul.
ani vyjimka ministerstva pro provoz je nezachrani:)


CO jsem slyšel, tak se v CEAMU taky bohužel moc nevytáhli a jak jsme se těšili na provoz letadel, co tady budou lítat na servis, tak to teď vypadá, že z toho zase nic nebude.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:31 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
OKPPT píše:
...jak jsme se těšili na provoz letadel, co tady budou lítat na servis...

Pokud umim cist, tak to tam PPT tak napsal...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 11:33 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
milospan vavros ml píše:
do ceamu se nelita na vylety ale na servis.. :) prace tam maji celkem dostatecne zatim


Ano máš pravdu zatím. Vzhledem k tomu že jsem od více zdrojů slyšel, že dokurvili Air Berlina, tak je optázkou jak dlouho ještě budou mít co dělat. Někdo mi říkal, že dodělají Sky Europy a jsou bez práce, proto pevně doufají, že se něco dalšího. Pevně věřím, že něco seženou, byla by to škoda nechat CEAM padnout.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 14:58 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
milospan vavros ml píše:
do ceamu se nelita na vylety ale na servis.. :) prace tam maji celkem dostatecne zatim


No ja ti nevim, ale jestli nekdo posle do opravny letadlo, ma se opravit a po tydnu stani v hangaru se zjisti ze se neobjednaly nahradni dily, tak se neda mluvit o praci. A taky bych rad vedel, co vsechno za praci tam maji? Neb Air Berlin uz sem neposle nic, Sky uz tez je pase a az se "opravi" posledni letadlo Skye, tak nevim, z ceho bude CEAM zit. Zas z nejakeho mongolskeho Saaba?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 22 zář 2009, 15:01 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
milospan vavros ml píše:
chlapci brnensti uz tomu jumbu ulomili winglet :) a jumba tam dolitaly, provozovatel se stáhnul. ani vyjimka ministerstva pro provoz je nezachrani:)


Kdyz nemuzu ja, tak on taky ne, ze? Hlavne nepraskni :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 24 zář 2009, 00:18 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 15:29
Příspěvky: 777
Bydliště: Na Mjesicu :)
OKPPT píše:
milospan vavros ml píše:
do ceamu se nelita na vylety ale na servis.. :) prace tam maji celkem dostatecne zatim


Ano máš pravdu zatím. Vzhledem k tomu že jsem od více zdrojů slyšel, že dokurvili Air Berlina, tak je optázkou jak dlouho ještě budou mít co dělat. Někdo mi říkal, že dodělají Sky Europy a jsou bez práce, proto pevně doufají, že se něco dalšího. Pevně věřím, že něco seženou, byla by to škoda nechat CEAM padnout.


K diskuzi o CEAMu se taky rád připojim. Abych se přiznal, tak když jsem po dostavění a kolaudaci viděl, jak je celý hangár zaplněn Saabama, říkal jsem si "Omg, tak to je hnus. Geofin si postavil nový hangár na opravu Saabů, protože ten starý, co je na jihu, se jim nelíbí..." To zas bylo velké hogo fogo a skutek nakonec utek...
Pak přilítly první Bulíky od Travel Service, postupně i od AB na revize a v mý palici svitla naděje, že by tu byl konečně pořádnější provoz. Ten nastal snad jen v lednu letošního roku, kdy přilítlo 9 zabavených Boeingů Sky Europe...
Když pominu druhý (a zároveň pravděpodobně poslední) přílet Boeingu od Air Berlin, 2 Boeingy od Aeroflotu, asi 3 od ČSA 1 od ex Futury, tak jsem se opět vrátil ke svý původní myšlence, a to té, že si JobAir postavil super hi-tech hangár na opravu L-410 a Saabíků... Přičemž na těch pár Saabů by jim bohatě stačil hangár na jižní stojánce...

Svůj názor a pohled na CEAM možná změním, až tady uvidím další (a v mnohem větším počtu!) Boeingy, než je tomu doposud (hangár je plný jen z poloviny a to 2-3 zbývajícími Boeingy Sky Europe + 1 Boeingem od Air Berlin, který už je tam půlrok a taky Saabíky od CCA) zatím jsem však bohužel k tomuto tématu skeptický... Chápu, že školení pro opravy dalších typů jsou dlouhá a vyžadují čas, avšak v poslední době téměř nic nenasvědčuje tomu, že by se v CEAMu dělo něco zásadního...

A ještě jedna věc, která mě udivuje...

Zatímco od CEAMu jsem byl už 2x vyhnán, že prý tam nemám co dělat, protože jsem obešel závoru a jsem prý na soukromém pozemku (přitom nikde není ani zmínka formou cedule o tom, že se nacházím na soukromém pozemku a totéž se dá říct o nějakém plotu - vím a respektuji pouze plot s cedulemi, který mě upozorňuje na hranici pozemku letiště, tj. pojezdové a přistávací/vzletovou dráhu), tak kolem hangáru na jižní stojánce se můžu plantat, jak se mi zachce a nikdo mi nic neřekne...
Osobně jsem se ptal pánů policistů, zda-li se kolem hangáru CEAM můžu pohybovat a oni sami mi řekli, že pokud tam není vyhrazený plot ani cedule, která by mi zakazovala k CEAMu vstoupit, tak tam můžu chodit pořád a nikdo (vyjma CEAMské ochranky, která neustále prudí všechny spottery, co si chtějí vyfotit letadlo) mi nic neřekne...

Za všechny, zde registrované, spottery, se kterými se znám osobně, můžu říct (a každý mi to tu potvrdí), že nikdo, z hlediska CEAMu, nemá sebemenší důvod někam přelézat, vkrádat se někam, kde to není povoleno, nebo něco ničit!!! Ať už vypadáme jakkoliv, rozhodně nepatříme mezi chuligány a vandaly...

_________________
Trpajzlik (Radim T.)
------------------------------------------------------------
http://www.lkmtspotter.eu
https://www.flickr.com/photos/136599155@N06/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 29 zář 2009, 11:18 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
ja tady prihodim jeden soubor, sice starsiho data, ale presne popisuje to co tady povidame a domnivame se. Nezavislosti budiz to, ze text je napsat agenturou Ă„ĹšTK.

Příloha:
podivne-praktiky-na-ostravskem-letiti-aktualizovano.pdf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt
PříspěvekNapsal: 29 zář 2009, 11:33 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Tak jsem se dozvěděl od známého, co dělá u ČSA a čas od času sem zavítá, jaké jsou praktiky v CEAMu a divím se, že tam vůbec nějaké letadlo přiletělo. Já bych jim tam neposlal nic. Což je bohužel smutné.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt a rozsireni poctu linek
PříspěvekNapsal: 28 říj 2009, 11:21 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Mam tu zas jednu vec
1) prejmenovavam vlakno - pridavam k tomu rozsireni poctu linek.
2) Z planes: Iniciativa na konci léta jmenovaného nového šéfa záhřebského letiště přitáhnout snížením letištních poplatků a zrušením cenového zvýhodnění národního dopravce Croatia Airlines cizí nízkonákladové společnosti měla úspěch u Norwegian Air Shuttle

Takze uz i v Zahrebu to delaji strasne spatne. A tamni letiste brzo umre a Norwegian, jelikoz je mensi jak ryan, tak tam ani nezacne litat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Audit na lkmt a rozsireni poctu linek
PříspěvekNapsal: 28 říj 2009, 16:36 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
:D :D :D
Zagreb se sam odsoudil na mrtve letiste... :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz