..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 08:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: J.Ree
PříspěvekNapsal: 14 pro 2012, 22:52 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Nějak sem nevěděl jak to napsat a nechtěl sem to vkládat do stávajícího vlákna.
Ale k věci. Co se týče RY, nebo jakéhokoliv provozu na LKMT jsem byl jak známo již skeptik. Mňo...takže...omlouvat se sice nemám zač, :oops: na druhou stranu...musím přiznat, že jsem se mýlil. :oops:
Taky si myslím, že by nemělo zapadnout...jak je v naší milé vlasti zvykem....kdo za co může, kdo se o co přičinil...a tak.
Takže...J.REE....dobrý vole...nebýt tebe - není sdružení...nebýt sdružení...tak RY tu nelítal. :qyes: Udělal si kus dobré práce. Je fakt že na to člověk musí být pošahaný :manicka_parkanova: (znám ze svého případu) aby dotahoval takové akce s nejasným výsledkem. 8-)
Myslím, že by bylo dobrý aby jméno RADIM GÁL nezapadlo...protože ať už je to tak, nebo jinak....má na tom buť podstatnou...nebo aspoň velkou zásluhu.
Hehe....já taky...pamatuješ jak jsme seděli po flooru v knajpě..a já ti říkal...přestaň kecat když něco chceš...a zkus na to jít oficiální cestou, ať se s tebou někdo baví...tak snad můžu být aj já rád...že jsem ti tu myšlenku "sdružení" vnuknul. 8-) 8-)
Zas musím přiznat....že pak už sem tomu nevěřil. :( Takže...GRATULUJU!!!!
Pak ....jelikož je to z větší části politické téma....a jsem u konkrétních činů a faktů...bylo by dobrý zrekapitulovat..kdo za co může...kdo byl ten kdo to brzdil a kdo byl ten...kdo něco udělal.
Nemělo by zůstat v zapomění....že to byla ODS a TOP9 p Tošenovksý...Lukša, kteří letiště dovedli tam kde bylo :grc:
A naopak...byla to ČSSD...a p Novák...za jehož hejtmanování....se podařilo...možná snad letiště zachránit.
Bo sem se cítil blbě....že jsem JREEmu nevěřil, že to dotáhne....chtěl jsem aspoň takto se veřejně vyjádřit...a JReemu poblahopřát. :qyes: :qyes: :qyes:

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: J.Ree
PříspěvekNapsal: 15 pro 2012, 00:01 
Offline
Amatér
Amatér

Registrován: 09 zář 2011, 22:25
Příspěvky: 65
Spotting: LHR,FUE,TFS, ACE, AUH
Stroj: 738
Ja, Ja máš recht, taky díky, i když ještě není zcela vyhráno :qyes:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: J.Ree
PříspěvekNapsal: 15 pro 2012, 14:36 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
diky, diky, ale svych 5 minut slavy jsem si uz uzil a netreba mi skladat poklony a gratulace ;)

Stalo to hodne nervu, odrikal jsem si nektere veci, musel jsem vstoupit do verejneho zivota. Nekdy to se mnou bylo na ostri noze, stalo to mnoho nervu. Ale vedel jsem, ze to jinak nejde a mnoho veci jsem si musel nechat pro sebe... Velky dik (v dobrem i tom sarkastickem smyslu) patri opravu politicke garniture. Letiste samo o sobe muselo plnit politicke prikazy, ani se jim nedivim. Znate to, koho chleba jis...

Soucasne vedeni poznalo, ze jim tece do bot a tak obratilo o 180 stupnu. Nyni LCC uz nejsou uhlavni nepratele, bohuzel ti nemeli byt uz v zacatku, kdy byly u vsech stejne startovni pozice. Ale regionalni letiste zustane stale regionalnim a jak znamo, Polaci jsou po cele Evrope, jejich letani ma jisty naskok. Takze velky dik samozrejme smerujte i na letiste (klidne napiste maila, myslim, ze budou radi), je nutne tahnout za jeden provaz a byt trpelivi. Na druhou stranu samozrejme nelze usnout na vavrinech ...

Asi tak. Drzte palce a propagujte ve vhodnou chvili :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: J.Ree
PříspěvekNapsal: 16 pro 2012, 02:34 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
* LIKE *

:qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes: :qyes:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz