..:: LKMT.cz Bórd ::..

Diskuzní plac nejen ostravských spotterů
Právě je 19 dub 2024, 09:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ..... přežil
PříspěvekNapsal: 23 dub 2009, 11:13 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
http://www.lkmt.cz/clanek-krajt-radn-od ... t-172.html

Co na to říkáte?

Nedal jsem do souvislosti nadpis tématu s žádnou konkrétní částí článku nebo osobou. Přestože tak bylo učiněno za mne, cítím svůj díl viny.

Tímto se veřejně omlouvám p. Vavrošovi, že název tématu byl vztažen k jeho jménu. Článek byl psán v afektu běžného občana nesouhlasícího s působením a výsledky letiště Ostrava-Mošnov vzhledem k běžnému občanovi. Přesto souhlasím, že název tématu je vulgární a zbytečně a nekonstruktivně reaguje na danou skutečnost.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil engin dne 03 čer 2009, 12:55, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 23 dub 2009, 11:48 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Že ho jdem dorazit.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 23 dub 2009, 19:23 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Teď jsem četl celý ten článek v denníku a víte co řekl Vavroš????
To fakt neuvěříte - že prej se nejednalo o žádné okradení daňových poplatníků, ale prej těch 7 mega měsíčně by rusáci začali vracet po rozlítání linky. Ano, čtete dobře . RUSI BY ZAČALI VRACET :o :o :o
Ti rusi co likvidují Vítkovice. Tomu snad nemůže věřit ani dítě v mateřské školce.

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd pĹ™eĹľil
PříspěvekNapsal: 23 dub 2009, 20:59 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
EASY píše:
Teď jsem četl celý ten článek v denníku a víte co řekl Vavroš????
To fakt neuvěříte - že prej se nejednalo o žádné okradení daňových poplatníků, ale prej těch 7 mega měsíčně by rusáci začali vracet po rozlítání linky. Ano, čtete dobře . RUSI BY ZAČALI VRACET :o :o :o
Ti rusi co likvidují Vítkovice. Tomu snad nemůže věřit ani dítě v mateřské školce.


Musim vstoupit do diskuze uz. Napada me docela dost veci, tak to postupne rozepisu.
1) K padu vlady - myslim si, ze at se deje co se deje, Palas mel jakztakz pravdu, ze zatim neni nikdo jiny odbornikem, kdo by mohl Vavrose nahradit. Bohuzel je smutne, ze "odbornici" jsou jaksi nahodne vybrani pocitacem z jinych podivnych portfolii. Chyba je ta, ze ti spravni lide nechcou nebo nemuzou z nejakeho duvodu (spise by jim bylo v tom zabraneno zhora) ucastnit rizeni na posty reditelu a spravovani letiste. A tak to pak dopadne, ze tam rediteluje letisti nekdo od vody. Potes panbuh. Mozna vam prijde, ze si protirecim, ale asi je to takova nase mentalita, ze nad tim dokazeme diskutovat jen u pullitru a vetsinou to konci prave tam. Vyjimky se ale najdou, my vime kdo a co.

Vavros byl odvolan z reditelovani letiste a byl dosazen do predstavenstva jako druhy clen. Slo mu o prdel, to ano, ale zase si o to koledoval dost dlouhou dobu a kdyby nemel za sebou mafianskeho Geofina, tak by dostal do xichtu asi hned. S tim souvisi i druhy bod.

2) Rozvoj letiste jako takovy je urcite velmi narocny ukol. To nepopiram. Proto si i myslim, ze tady se da i najit mensi omluva pro minule vedeni - nechteli lowcosty, protoze by mohly privest letiste (podle me na prechodne obdobi) do ztraty, tim by vznikla tato situace a hlidali si proste fleky. je to ale jen domenka a teze, nicim nepodlozena, takze to nemusite zase brat vazne, ale jen jako muj nazor.

S poletem se letiste do ztraty propadlo. Nedivim se, ze nikdo nechtel takhle litat. Saabem, dementni casy a jine faktory sehraly to, ze se linka nepotkala s uspechem a po peti mesicich skoncila. Na jednu stranu jsem rad, na druhou me to mrzi. Nejvic me ale tady v tom pripade dostala jedna vec - ze Luksa se zase vysral na vsechny a potajnu ututlal dotace na linku do moskvy, prestoze hlasal, ze to nikoho nebude stat ani korunu. Za to bych ho bil, opet a zase ponekolikate jako namestek pro dopravu selhal. A to na cele care. Bohudik jsme ho vykopli do toho jeho kryplova.

Izy ty si psal, ze by meli vracet - ja mam zase jinou informaci, a to, ze (skryte) dotace mely byt vyplaceny pul roku ostravskym letistem, a pak by ztraty hradil polet. Jakym krasnym prekvapenim a nahodou ukoncil Polet provoz linky prave pri dosychani dotaci, ze? Zadne penize vracet nemel, mel jsem informace, ze by se do OSR vratil jako Cargo prepravce. Nic vic o tom dal nevim. Vavros asi nechape co je okradani a co ne, bo jak to ma denne na svem taliri, tak asi nedokaze videt ty rozdily.

Celkove tedy mam i radost, ze se konecne s tim zase neco deje, ale na druhou stranu mam taky obavy, co se stane v budoucnu, bo si fakt neumim predstavit vodaky, jak ridi letiste. Ze to namestci MSK resit chteji, to pozitivni je, ale co kdyz zase to bude o nicem, tak zase vyhodi reditele a koho tam daji? A to tak bude donekonecna?

PS: myslite si ze je tento tah vysledkem zminovaneho auditu na lkmt? http://lkmt.cz/clanek-letit-podstoup-audit-150.html
Bo me to tak prijde, ikdyz jsme meli informace o tom, ze ten audit bude resit neco uplne jineho. Tot asi pro ted z moji strany vse. Je to dost zajimave tema k diskuzi, proto ocekavam spagat jak cip!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 23 dub 2009, 21:24 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
Jo myslim, že je to ono.
Ty informace, co tlachal Vavroš mám jen z obyčajnskych novin. Je to dnešní Moravskoslazský denník či jak se to menuje. Tam to bylo jako citace, tak když tak, si to zkus sehnat a zkoukni. Ale ono je to fuck tak jak tak. Že to byla levárna do kapesky je snad jasné. :(

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 24 dub 2009, 19:19 
Offline
V.I.P.

Registrován: 19 lis 2008, 11:31
Příspěvky: 288
Hamba, hamba a este raz hamba. Ono ako uz j.ree napisal, ono to snad ani nemoze velmo inak dopadnut, ked ma letisko riadit niekto, kto je (teraz v buducnosti napr.) od vody a podobnych hovadin. Preto som rad za to, ze sa Kosicke letisko sprivatizovalo - a je to vidiet. Zlepsena kultura cestovania, novy apron, jedna sa tusim s IzyDžetom. A to vsetko napriek tomu, ze je kriza. Aj ked letisko funguje co sa tyka zamestnancnov len tak tak, aspon funguje. No na druhej strane, aspon sa nemina na vyplaty pre hromady zbytocnych ludi a nemame na jedneho pasaziera jedneho pracovnika letiska.

No a Ostravskemu letisku prajem do buducna vsetko najlepsie a hlavne privatizaciu, lebo sice stat nie je furt najhorsi vlastnik, ale ceskoslovensky stat ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd pĹ™eĹľil
PříspěvekNapsal: 24 dub 2009, 19:32 
Offline
Admin

Registrován: 30 kvě 2011, 08:39
Příspěvky: 1779
Bydliště: FR 738, 29A
Spotting: localhost
Stroj: jatra
Lehce OT:
Fabo, tez jsem slysel, ze tam budete mit Easyjet. Bo je krize, tak s nejvetsi pravdepodobnosti bude do KSC litat pristi rok. Konkretne: "Lufthansa a EasyJet vzhľadom na finančnú krízu svoje rozhodnutie o zapojení letiska Košice do svojich plánov odložili na rok 2010,“ konštatuje Marta Horváthová.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 24 dub 2009, 21:25 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 28 lis 2008, 12:01
Příspěvky: 614
Bydliště: už Ostrava
Spotting: Mošnovská Věžka, nu ni?
Stroj: A319-111 G-EZAF
brďo, to abych sháněl scenerku :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009, 23:22 
..


Naposledy upravil NeslouhlasímSváma dne 31 kvě 2009, 17:28, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009, 23:49 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 09:32
Příspěvky: 3133
Spotting: LOWS - terasa
Stroj: B-737NG
1. SPÍM RÁD
2. PERO SI HONÍM ZÁSADNĚ PŘED ROZTAŽENYMA KUNDAMA
3. BŘÍŠKA RYANů MĚ SICE VZRUŠUJÍ, ALE NIKOLIV SEXUÁLNĚ
4. ZE SITUACÍ NA LKMT JSOU ZDE NĚKTEŘÍ SEZNÁMENÍ VELMI DETAJLNĚ (NIKOLIV Z MEDIÍ)
5. CO KDYBY SES PŘEDSTAVIL
6 NADÁVAT BUDEME DÁL, ALE MUŽEME SLÍBIT, ŽE NEBUDEME HÁZET VEJCE - M0ME KAŽDÝ JEN DVĚ A VÁŽÍME SI TOHO


K VĚCI - můžeš tu s námi být, můžeš psát své názory, tvůj příspěvek nesmáznu, nebudu ani jedovatý i když bych rád. Pokud ale jakýmkoliv způsobem opět napadneš, nebo zesměšníš kohokoliv z diskutujících, registrovaných, nebo skupinu, tak buť tak hodný a přejdi na fórum, nebo diskuzi jinou. (novinky cz a pod.)

_________________
FLY HIGH
FLY EASY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009, 23:51 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Hele, to je mozne, ze nic nevime, v nasich nazorech vychazime z toho vime. BOHUZEL jine informace nemame a ver tomu, ze bychom opravdu vsichni radi tech informaci meli vic a vedeli jak to teda opravdu je. Pokud nejake zajimave info mas, tak se s nim podel s nama, rozhodne to radi privitame...

A bojovani o to, aby se z naseho letiste stalo vysnene nizkorozpoctove letiste? No ono by se to dalo spise nazvat, ze to je zbozne prani, aby z nej bylo ASPON to nizkorozpoctove. Jsem celkem presvedcen, ze urcite bychom z nej vsichni meli radeji vysokorozpoctove a koukali denne na heavy masiny Emirates, Cathay, Etihad, Thai, Singapore, Malaysia, atd. atd. atd. daleko radeji, nez na briska 737 Ryana...

Nicmene zase radeji tady koukat na Ryany a EasyJety, nez na dve ATR a dva Saaby denne, ze jo... Nehlede k tomu, ze s lowcostama se aspon da levne pocestovat po Evrope. Ne kazdy ma plat 100k mesicne, aby moh litat 20x rocne s fullcost spolecnostma.

Vzhledem k tomu, ze jsem mistni a z mych 44 letu jsem ani jednou neletel z Ostravy, tak je asi neco spatne.

A kdo plati litani za korunu?? No a veris, ze mi to je jedno? Tohle je trh, je nejaka nabidka a ja jen vyuziju tehle nabidky a nepatram po tom, z ci kapsy to jde. Ty kdyz jdes do kramu a maji v akci rohliky za 50 haliru, patras po tom, kdo a proc ti je dotuje?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2009, 23:52 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Já teda nevím. Zajímavé je, že to jinde na letištích okolo jde, jenom tady to nejde. Když už se tu do nás navážite, byly by nějaké konkrétní údaje? Jaký je rozdíl mezi Katowicema, Krakowem, Tuřanama a Mošnovem? Pokud tady nebudu mít konkrétní udaje, považuju to za plk. Já jsem běžný nepodplacený občan, tak by mne zajímalo, kde je problém. A proč tady nelíta Ryan, který projevil zájem? Proč tady lítal místo Aeroflotu, který nechtěl dotace, Polet, do kterého se valily prachy o sto šest? A nebylo by nejlepší, kdyby se letiště zavřelo úplně? Jestli to bylo jinak, požaduji upřesnění informací.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 00:02 
...


Naposledy upravil NeslouhlasímSváma dne 31 kvě 2009, 17:26, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 00:10 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Tak s tím by se dalo silně polemizovat. Proč se zrovna rozlítavala linka do Ruska? Tady máme do Karlových varů docela daleko. Nenašla by se žádná výhodnější destinace? Věřím, že kdyby se našla skulinka na trhu, linka by se rozlítala podstatně snadněji. Schválně, to je Moskva nejžádanější destinace?

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 00:12 
Offline
V.I.P.
Uživatelský avatar

Registrován: 20 lis 2008, 13:23
Příspěvky: 1644
neslouslasnimsvama !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 00:16 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
Ja nemam celkem nic proti tomu, aby nase letiste slo jinou cestou, nez okolni letiste, nicmene zatim mam z toho pocit, ze nejde bohuzel zadnou cestou. A nejsem uplne presvedceny o tom, ze v dnesni dobe nejaka "jina cesta" vubec existuje. Samozrejme je to jen muj laicky nazor a rad bych se mylil.
Myslis, ze to je stastne nastaveni "jine cesty" v tom, ze se bude snazit rozlitat nocni linku Moskvu se Saabem za 13 000,- RT? Kdyz z Vidne se da bezne zpatecka na DME poridit od 4500,-? Mi je celkem jasne, ze zadna linka neni v den X+1 vytizena na 100% a sobestacna, nicmene zrovna ta Moskva se mi moc stastna nezdala teda.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 00:19 
Offline
Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2008, 13:34
Příspěvky: 1777
Bydliště: Orlová
Spotting: Balkon u mně doma.:) Hlavně na ULLka.
Stroj: Lancair Legacy 2000
Jinak k té jiné cestě. Celá republika jde svým způsobem jinou cestou, než západní státy, ale jak vidno, mám takový pocit, že to jde do p***.

_________________

Letu ZDAR!

Obrázek

[b][color=#0040FF]Jsem typickým občanem České republiky.
Už od rána si na něco ustavičně stěžuji...

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 00:28 
..


Naposledy upravil NeslouhlasímSváma dne 31 kvě 2009, 18:10, celkově upraveno 2

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 00:45 
..


Naposledy upravil NeslouhlasímSváma dne 31 kvě 2009, 17:26, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmrd přežil
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2009, 00:47 
Offline
Admin

Registrován: 19 lis 2008, 08:12
Příspěvky: 3268
Bydliště: Dolní Lutyně
Spotting: LKZA :-)
Stroj: B748
No tak nenapinej a rekni, co se planuje... O zadne nove lince nic nevime (teda aspon o ni nikdo nemluvil).

No a co se tyka letu, kdy ani nevylezu z terminalu? Tak kdyz opomenu situaci, kdy jen prestupuju, tak zas tolik jich nebylo... Ja osobne vetsinou nelitam proto, abych lital, ale beru to jako autobus do bodu B. Budes se asi divit, ale ja zas az tak moc rad nelitam, ja jsem radeji nohama na zemi a koukam na era nahoru... :)

Ale kdybych mel litat jen proto, ze POTREBUJU nekam letet, tak to bych doted neletel jeste nikdy. Pracovne nelitam a na dovolenou litat neni zivotni nutnost...
Ale zas to vezmi tak - kazdy ma nejakeho konicka, nekdo si vezme motorku a jezdi zbuhdarma na motorce, nekdo jezdi autem po republice a navstevuje hrady a zamky. No a ja zas jsem smirak a uchylny spotter no... :) Takze autem objizdim s fotakem okolni letiste a na ta vzdalenejsi litam erem no. Ono se treba na Madeiru autem dost spatne dostava... :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz